لوتینِت دَن :: BenYamin is typing...
این وبلاگ را دنبال کنید

لوتینِت دَن

هر وقت بارون با شدت میباره من یاد "لوتینِت دَن" می افتم که ترجمش به فارسی میشه سرجوخه دَن، لوتینت دن یه کاراکتر تو سینمایی "فارست گامپ" ـه که تو یکی از سکانس ها وقتی بارون با شدت می باره حرفایی می زنه که خیلی جالبه و اینکه فیلم فارست گامپ خیلی خوبه من سه بار دیدمش و فکر کنم اگه همینطور ادامه بدم تا آخر عمرم بتونم سه بار دیگه هم ببینمش :)

روز های زندگیم روی غلتک افتادن و بدون اینکه بخام فکر کنم چطور بگذرونمش دارن می گذرن! 

_خوشم می آد؟

آره، یه طورایی! من خیلی دوست داشتم که یه روز این شکلی باشم پس چرا حالا نباید ازش خوشم بیاد؟ ساعت هشت تقریبا هوا خیلی خوب میشه و آسمون رنگ خاصی به خودش میگره، من چند موضوع تو زندگیم دارم که ساعت هشت بهش فکر میکنم. اینکه برای فکر کردن زمان تعیین کنید خیلی خوبه!


من ندیدمش این فیلمو!
ولی جدا فکر نمیکردم جز خودم کسی باشه که یه فیلمو چند بار ببینه!
زندگی فارست گونه هیچ وقت برام میسر نبوده
بله، زندگی شبه کارمندی، فراغت از جهان، سر در لاک خود فروبردن، سعادت دنیا و آخرت، بلاهت!
کیه که از اینا خوشش نیاد؟

نه جدا... خیلی ها خوششون نمی آد به افراد ناراضی دور و برت که هر روز صدای ناله شون به گوشمون می رسه فکر کن... (فردی را تصور کن که از هیچ چیز راضی نیست و در پی انقلابی شگرف در جهان است و فکر می کند که انگشت سامان بخش خداست) او با خود چنین میگوید: هیچ چیز خوب نیست! درد های مرا هیچ کس نچشیده است آه ای خدا این چه درد عمیقی بود که بر جان متبادر ساختی تا بروم و جهان را اصلاح کنم. 

حالا این یارو نمونه خوبشه!

بگذریم. افرادی هستند که از این زندگی خوششون نیاد. حالا شاید پاسخ من خیلی در خور سوال تو نباشه ولی باید یک روز بفهمیم که انسان ها متفاوتن (هر چند این در اندیشه من خیلی هم مطلق نیست) ... 
در ضمن ورودت رو به بیان تبریک میگم :)

.. مــَـمــَّـد .. ۱۴ مرداد ۹۷ , ۲۳:۵۶
فیلم فارست گامپ عالیه!!!
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
طراحی: عرفان/ ویرایش: اینجانب قدرت گرفته از بلاگ بیان